Biuro sprzedaży

ul. Dobrego Pasterza 121, 31-416 Kraków (wjazd od ul. Strzelców)

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 do 16:00

12 410 40 31, 12 418 78 80 lub 668 575 475 [email protected] STREFA KLIENTA

POZOSTAŁE INWESTYCJE JESZCZE W SPRZEDAŻY

Wilga Park 2 – Kraków ul. Kobierzyńska 20

"Wilga Park II" to kontynuacja zabudowy osiedla o tej samej nazwie w dzielnicy Dębniki przy ul. Kobierzyńskiej 20. Budynek II etapu WILGA PARK charakteryzuje się nowoczesną architekturą nawiązującą kształtem oraz formą do budynków pierwszego etapu inwestycji Wilga Park. WILGA PARK 2 to jeden ośmiopiętrowy budynek z garażem podziemnym. W budynku zlokalizowanych zostało 45 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 33m2 do 149m2 oraz jeden lokal o charakterze handlowo – usługowym. W odróżnieniu od budynków z pierwszego etapu osiedla w tym etapie na elewacji zastosowano modne kolory beżu, bieli oraz czerni, które dodają budynkowi elegancji połączonej z nowoczesnością. Inwestycja w 2016 roku została wyróżniona nagrodą I stopnia przez PZITB oraz 3 miejsca w plebiscycie KRN Inwestycja przyjazna mieszkańcom.

Zobacz inwestycje

Słoneczny Zakątek II – Kraków ul. Bułgarska 15

"Słoneczny Zakątek" II etap to kontynuacja zabudowy osiedla o tej samej nazwie w dzielnicy Dębniki na rogu ul. Ruczaj i ul. Bułgarskiej. Budynek II etapu charakteryzuje się zwartą zabudową z urozmaiconą i efektywną dwukolorową elewacją. Na sześciu piętrach w inwestycji znajduje się w sumie 137 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29m2 do 113m2 z możliwością łączenia w jedną całość, a na parterze 5 lokali handlowo – usługowych o zróżnicowanej powierzchni od 89m2 do 244m2. Na poziomie -1 zlokalizowano natomiast 75 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, loggie lub taras.

Zobacz inwestycje

Wilga Park – Kraków ul. Kobierzyńska 24,24A, 24B

"Wilga Park" najbardziej rozpoznawalna inwestycja firmy "WAKO", a zarazem pierwszy etap osiedla Wilga Park w którego skład wchodzą 3 budynki siedmiopiętrowe wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. Cała inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Dębniki przy ul. Kobierzyńskiej 24, 24A, 24B tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kapelanka. Inwestycja charakteryzuje się niestandardową architekturą (elewacja z klinkieru), ciekawie zaprojektowanymi apartamentami (część z własnymi tarasami) oraz lokalizacją obfitującą w tereny zielone i rekreacyjne bardzo blisko centrum miasta. W całej inwestycji zlokalizowanych zostało 132 apartamenty oraz lokal handlowo – usługowy. W dwupoziomowym garażu zlokalizowano 115 miejsc postojowych, a na parterze inwestycji dodatkowo 12 miejsc postojowych w zamykanych boksach garażowych. Inwestycja została wyróżniona nagrodą I stopnia PZITB w 2015 roku, będąc najwyższym wyróżnienie w historii firmy.

Zobacz inwestycje

Kamienica Pod Smokami – Kraków ul. Pawia 34

"Kamienica Pod Smokami" to inwestycja "WAKO" w najbardziej prestiżowej lokalizacji w samym centrum Starego Krakowa przy ul. Pawiej 34 w dzielnicy Stare Miasto. W inwestycji znajdują się 63 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 89m2. Część apartamentów została połączona w jedną całość tworząc penthousy o powierzchni blisko 200m2. W inwestycji znajduje się również 11 lokali o charakterze handlowo – usługowo – biurowym również o zróżnicowanej powierzchni od 30m2 do 593m2. W inwestycji zlokalizowano dwupoziomowy garaż podziemny z 39 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Inwestycja charakteryzuje się świetną lokalizacją oraz wykończeniem materiałami na najwyższym poziomie. Inwestycja ta została doceniona i uzyskała nagrodę II stopnia PZITB.

Zobacz inwestycje

Słoneczny Zakątek – Kraków ul. Ruczaj 43

"Słoneczny Zakątek" I etap to budynek z 73 mieszkaniami oraz 6 lokalami handlowo - usługowymi znajdujący się w dzielnicy Dębniki przy ul. Ruczaj 43 w Krakowie na Osiedlu Ruczaj. Budynek wybudowany na rzucie litery „C” z wewnętrznym dziedzińcem. Pod budynkiem na poziomie kondygnacji -1 przewidziano 80 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie dla mieszkańców. Bardzo dobre wykończenie, ciekawy projekt architektoniczny oraz zadowolenie klientów spowodowały, że w tej inwestycji zostały szybko sprzedane wszystkie mieszkania, a „WAKO” za tą inwestycję została laureatem nagrody DEWELOPER ROKU 2011.

Zobacz inwestycje

Wykończenie mieszkań pod klucz

Excellent

Anna Osuszek
609-427-991
[email protected]

Kredyty hipoteczne dla naszych Klientów

Dom kredytowy NOTUS

Magdalena Zychowicz
695-855-604
[email protected]

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Wybierz mieszkanie