Prądnik Czerwony – lokalizacja z ogromnym potencjałem

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze 2 to nowa inwestycja w dzielnicy Prądnik Czerwony w północnej części Krakowa przy ul. Marchołta 3. Słowiańskie Wzgórze 2 to kontynuacja osiedla Słowiańskie Wzgórze na rogu ul. Kwartowej i ul. Marchołta w której wzniesione zostały dwa budynki mieszkalne.

Słowiańskie Wzgórze 2 znajduje się w bliskiej odległości od samego centrum Krakowa jakim jest Rynku Główny (ok. 5,5 km w linii prostej) jak również jest gwarancją bliskości terenów rekreacyjnych takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Tysiąclecia, terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł czy też planowany przez miasto park przy ul. Poza terenami obfitującymi w zieleń w niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się terenu zurbanizowane obfitujące w punkty handlowo - biurowo– usługowe takie jak CH. Krakus, Multikino, Park Wodny, w przyszłości CH Serenada, Obi, Castorama, Quatro Business Park, Alma. Wszystkie te punkty zlokalizowano w odległości do 1 km od inwestycji. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość jak również swobodny dostęp do infrastruktury drogowej jak również do komunikacji miejskiej. Na przykład na ul. Dobrego Pasterza (do której z inwestycji jest ok 100m) codziennie kursuje kilkanaście linii autobusowych zmierzających w różne części miasta. W przyszłości przy ul. Dobrego Pasterza przebiegać ma linia tramwajowa, która połączy ul. Mogilską z zajezdnią tramwajową na Osiedlu Oświecenia, a jej odnoga ma zostać skierowana w kierunku północnym na osiedle Górka Narodowa. Lokalizacja osiedla Słowiańskie Wzgórze 2 to również łatwy dostęp do głównych arterii miejskich w tej części Krakowa jakimi są ulice Aleje 29 Listopada (droga wylotowa na Warszawę/Kielce), ulica Opolska-Lublańska-Bora Komorowskiego, a w przyszłości również Północna Obwodnica Krakowa.

Lokalizacja w której każdy z mieszkańców znajdzie ciszę oraz spokój.

Inwestycję Słowiańskie Wzgórze 2 zlokalizowano w niespotykanej jak na Kraków okolicy na granicy zabudowy wielorodzinnej oraz jednorodzinnej przy ulicy Marchołta (odcinek tej ulicy od ul Kwartowej do ul. Nikifora wykonywany jest przez dewelopera w ramach nowej drogi dojazdowej z chodnikiem do inwestycji). Ulica ta jest jedną ze ślepych ulic w tym rejonie osiedla i prowadzi min. inwestycji Słowiańskie Wzgórze 2 oraz kilku budynków jednorodzinnych. Wokół inwestycji brak jest jakiejkolwiek zabudowy o charakterze handlowo-usługowym czy też produkcyjnym. Takie sąsiedztwo oraz brak drogi przelotowej przy inwestycji powoduje iż wokół Słowiańskiego Wzgórze 2 rozpościera się wszechobecna cisza i spokój. Z ostatnich kondygnacji budynku rozpościerać się będzie widok w kierunku Kopca Kościuszki jak również centrum Krakowa czy też sąsiadującej szkółce drzew i krzewów.

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

Wybierz mieszkanie

Biuro sprzedaży

30-409 Kraków ul. Bułgarska 15 / U1

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 do 16:00

12 410 40 31, 12 418 78 80 lub 668 575 475 slowianskie@wako.com.pl STREFA KLIENTA

Ostatnie wolne mieszkania!